Yazarlar

Hakan Yenihayat
Sakarya Üniversitesi mezunu olan Hakan Yenihayat, 1974 Yılında İzmir'de doğmuştur. İyi bir dinleyici ve anlatıcı olan Yenihayat, haber sektöründe kendini geliştirerek kısa zamanda birçok başarıya imza atmış olup kariyerine basın odaklı olarak devam etmektedir.
hakan@haber.biz

 

Emre Karasu
Eğitimini yurt dışında tamamlayan Emre Karasu, 1983 doğumludur. Manisa'da dünyaya gelen Karasu, uzun yıllar çeşitli basın organlarında çalıştıktan sonra kendini magazin alanında geliştirerek birçok yararlı makaleye imzasını atmıştır. Karasu, başarısını magazin alanında olduğu gibi birçok farklı kategoride de sürdürmektedir.
emre@haber.biz

 

Hayriye Karakacan
Boğaziçi Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alan Hayriye Karakaçan, konusunda uzmanlaşmış olduğu bilişim sektörünü yakından takip etmektedir. Karakaçan, aynı zamanda spor, magazin ve film gibi birçok bölümde başarılı bir şekilde yazarlık yapmaktadır.
hayriye@haber.biz

 

Ibrahim Degirmen
Yurt dışında yaşayan İbrahim Değirmen, yapmış olduğu siyasi haberler ile haber sektöründe adını sıkça duyurmuş bir isimdir. Değirmen, yazarlık yeteneğini siyaset alanı haricinde birçok alanda da sergileyerek başarılı haberlere imza atmaktadır.
ibrahim@haber.biz

 

Yusuf Bucak
1965 Erzurum doğumlu olan Yusuf Bucak, gündemi her alanda takip ederek yazıya dökebilen başarılı bir yazardır. Bucak, İstanbul Üniversitesi'nde gördüğü eğitimin ardından genç yaşlarında haber sektörüne girerek yazarlık yapmaya başlamıştır.
yusuf@haber.biz

 

Mustafa Doganay
Manisa'da yaşamını sürdüren Mustafa Doğanay, Eskişehir Üniversitesi'nde eğitim görmüştür. Doğanay, 1999 yılından beri haber sektöründe faaliyet göstermektedir. Yaptığı magazin haberleri ile tanınan Doğanay, diğer kategorilerde de kendini kanıtlamıştır.
mustafa@haber.biz

 

Mehmet Fikret
Mehmet Fikret, 1980 yılında Adana'da dünyaya gelmiştir. Fikret, yazarlık kariyerine internet üzerinde başlamış olup bu gün birçok gazete ve dergide köşe yazısı yazmaktadır. Özelikle görsel materyallerin kullanıldığı yayınlarda son derece başarılı olan yazar televizyon dünyasını da yakından takip etmektedir.
mehmet@haber.biz